İade/değişiklik işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek bize göndermeniz gerekmektedir.

İade için;
– İade işlemi için, ürünü teslim aldıktan sonraki 7 gün içinde, destek@omyogamarket.com mail adresine e-mail atarak, iade talebinizi iletmenizi rica ederiz.

– Bu aşamadan sonra, sipariş numaranızı mutlaka belirterek, faturanın arkasında yer alan “iade/değişim formu”nu eksiksiz doldurarak, ürünü orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile adresimize gönderebilirsiniz.

– Herhangi bir sebeple 7 gün içinde iade etmek istediğiniz ürünlerin kargo ücreti sizin tarafımızdan ödenecektir.

– İade ürünler elimize ulaştıktan sonra en kısa sürede, siparişiniz iptal edilecek ve ödediğiniz tutar, yapılan ödeme şekline göre, kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilecektir. İptal işlemi gerçekleştiğinde siz değerli müşterilerimize göndereceğimiz e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Kredi kartına iade işlemlerinde, bankanızdan kaynaklanan nedenlerle bedelin kredi kartınıza yansıması 10 günü bulabilmektedir.

Ürün değişimi için;

– Sitemizden aldığınız ve kullanılmamış durumdaki ürünler için 30 gün içinde değişim yapılabilmektedir. Böyle bir değişim talebiniz olduğunda destek@omyogamarket.com adresine mail atarak, değişim talebinizi iletmenizi rica ederiz.

– Bu aşamadan sonra, değiştirmek istediğiniz ürünün yerine almak istediğiniz ürünün stok durumuna göre size gönderilecek e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır.  Sipariş numaranızı mutlaka belirterek, faturanın arkasında yer alan “iade/değişim formu”nu eksiksiz doldurarak, ürünü orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

– Ürün değişim işlemlerinde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmaktadır.

– Değişim ürünü elimize ulaştıktan sonra, yeni ürününüz hazırlanarak en kısa sürede kargoya verilecektir.

Adres:
Türkali Mahallesi, Mısırlı Bahçe Sk.
Telefon:
+90 (212) 322 28 19
Email:
info@omyogamarket.com